Hikayemiz Göcek 'in Gökçeovacık köyünde Yakatarla çiftliğinde başladı…

Bundan 13 yıl önce şehrin kargaşasından uzaklaşmak için gittiğimiz çiftliğimizde, kendi sebzemizi, şifali bitkilerimizi yetiştirdik; bahçemizdeki ağaçlardan ellerimizle topladığımız zeytinin yağını yine kendimiz sıktık.

Doğalın, organiğin ne demek oldugunu, vücudumuzda yarattığı farkı gözlemleme fırsatı bulduk. Ve farkettik ki sadece organik ürünlerle beslenmek sağlığımız açısından yeterli değil; cildimize sürdüğümüz ürünler de büyük oranda emilerek dolaşım sistemimize karışıyor. Bu konuda da araştırmalara başladık.

El yapımı sabunlarla, esansiyel yağlarla devam eden yolculuğumuz, bilimsel deney ve araştırmalarla desteklenerek, organik kişisel bakım ürünleri ve kozmetik üreten bir fabrikaya dönüştü.

Bugün ürünlerimiz, Avrupa'nın en saygın kuruluşlarından ECOCERT GREENLIFE organik sertifikasına sahip olmanın yanısıra uluslararası kabul görmüş seçkin laboratuvarlarda dermatolojik testlerden geçmektedir.

Cildinizden ruhunuza nüfuz ederek sizleri sağlıklı bir güzelliğe kavuşturacak, tamamı doğal ve organik rareblossom, yeni ürünlerle yolculuğuna devam ediyor.

Doğanın ve rareblossom ürünlerinin bize yaşattığı keyfi sizlere de yaşatması arzusuyla…